Hakkımızda

Mermer sektöründe faaliyette bulunan firmamız, çoğu konuda sektöre öncülük etmektedir ve Ankara başta olmak üzere Türkiye’nin dört bir yanına hizmet vermektedir.

 

            Misyonumuz

Kalite çizgisini bozmadan, hedeflerimize hatasız ve zaman kaybı olmadan ulaşabilmek için şirket menfaatlerini en üst seviyede tutan ve koruyan uzman kadromuzla, zamanın gerektirdiği teknolojik yenilikleri işine adapte eden, arzulanan kaliteyi uygun fiyata sunarak müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutan, sektörde kalitesi ve taahhütlerine sadakati ile tanınan, hizmet hacmini her geçen gün artırarak sektörüne yön veren bir marka ve firma olmaktır.

 

            Vizyonumuz

Kaliteli ürün, kaliteli hizmet, üstün güvenlik, ileri teknoloji ve güler yüzlü personeli ile pazardaki yerimizi korumaktır.

 

            Hedeflerimiz

Aktaş Mermer olarak hedeflerimiz;

Öncelikli müşteri memnuniyeti birinci hedefimizdir. Aktaş Mermer olarak kalitemizden ödün vermeden müşteri memnuniyetimizi en üst seviyede tutmayı amaçlıyoruz.

Rekabetin her geçen gün daha da yoğunlaştığı bir dünyanın içerisinde olduğumuzun ve bu dünyada yerimizi büyüterek korumanın bilinciyle Toplam Kalite Yönetimi’ni yaşam felsefesi olarak benimsedik.

Comments are closed